Wpisy użytkownika Gosik_1004 z dnia 13 września 2011

Liczba wpisów: 2

gosik1004
 

3672_1.jpgMożna ją znaleźc w każdej aptece, jej cena nie przekracza 2.50 :)

*Od producenta*

W każdej aptece będziesz mógł znaleźć małe i niepozorne pudełeczko, które zawiera w sobie maść cynkową, pomimo tego, że nie jest ona tak popularna jak większość dzisiejszych kosmetyków to posiada udowodnione oraz naprawdę zadowalające działanie. Preparat ten będzie przede wszystkim wysuszał te pryszcze, które już powstały. Największe efekty przynosi w momencie kiedy stosować będziemy go punktowo, czyli w miejscach gdzie wykwity ropne są największe. Stosowanie na duże powierzchnie nie jest zalecane, gdyż może doprowadzić do nieprzyjemnych komplikacji.

Jedną z większych zalet maści cynkowej będzie jej łatwa w rozprowadzaniu konsystencja, w czasie wsmarowywania jej w powierzchnię skóry pod palcami wyczuć możemy drobinki składników z których będzie się ona składała. Kolejnym dużym plusem jest fakt, że nie wydziela żadnego zapachu, jej stosowanie nie wiążę się więc z żadnym dyskomfortem.

Maść cynkowa przynosi najlepsze efekty w momencie kiedy stosujemy ją punktowo, w miejscach zmienionych zapalnie oraz na pojawiających się sporadycznie zmianach skórnych na różnych powierzchniach ciała. W przypadku otwartych ran stosowanie maści jest jednak niezalecane, gdyż może utrudniać proces gojenia się oraz wywoływać szczypanie.

*moje zdanie*


+cena

+dostępność

+maść starcza nam na prawde na bardzo długo, ja swoja już mam od ponad roku

+ efekty widać już na następny dzień rano, ja swoją stostuje tylko na noc :)

+ maść ma kolor biały,  gdy śpie sama (tzn W. ma nocke) smaruje grubsza warstwą "anatenki" gdy jestem z W. rozsmarowuje i maść jest praktycznie nie widoczna :)

+maśc wysusza, ale dziewczyny *uwaga* nie smarujmy maścią całej twarzy! tylko te miejsca gdzie mamy krostki

+jest bardzo bardzo wydajna :)-może brudzić np poduszke, ponieważ jest biała :)


*podsumowanie*

moim zdaniem jest to najlepszy sposób na trądzik, wypryski, mi naprawde pomaga, zarówno teraz gdy mam jednorazowo raz na jakiś czas wyprysk, jak i wtedy gdy miałam całą twarz wysypaną za czasów Młodośći :P
  • awatar Karolina: niestety mi już nic nie pomaga:P nawet maść cynkowa:(
  • awatar Erotomanka.: polecam paste cynkową , cena 2 zł z groszami, ma większe stężenie tego cynku tzn jest mocniejsza :)
  • awatar Ann ♥: muszę koniecznie ją kupić :)
Pokaż wszystkie (8) ›
 

gosik1004
 
Gosik_1004: *ZDAŁAM*  !!!!!

oficjalnie jestem studentk drugiego roku :D


ciesze sie jak wariatka :D zdaly tylko 3 osoby :)

w nagrode moj narzeczony zabiera mnie do *natury* :)
  • awatar kropencjaa: Gratulacje ;)
  • awatar .Kia: gratulacje :)
  • awatar Ewelajna blog: gratuluję! :*
Pokaż wszystkie (19) ›