Wpisy użytkownika Gosik_1004 z dnia 22 lutego 2013

Liczba wpisów: 2

gosik1004
 
Hej :)

znowu miałam przerwę trzy dniową... przyczyna tego jest to, że w wtorek miałam robiony zabieg, miałam usuwany pieprzyk z pleców. Nie chcę tutaj tłumaczyć co jak i dlaczego, ale tak musiało być :) Juz jest wycięty, na samym początku bolało , teraz już tylko przy gwałtowniejszych ruchach lub jak mocniej ruszam łopatką (to na łopatce był ten "intruz") :) Pechowo dzień po zabiegu wywaliłam się na śniegu i obiłam sobie mocno kolano :P Nie pytajcie się mnie jak ja to zrobiłam :P

Aktualnie wypoczywam w domku z Rodzicami :) Powiem, Wam, że teraz na prawdę zaczynam żyć :) Nie mam czasu na nic... co chwilę coś się dzieje, ktoś jest, gdzieś idę, coś załatwiam, odnawiam stare znajomości :) Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa i skupiona na sobie :) Zapisałam sie na zumbe, w marcu jadę na 5 dni do Wrocławia i dodatkowo stoję przed ciężkim wyborem co dalej z studiami :P o tym napiszę w wpisie dla znajomych :)

chciałam Wam dzisiaj powiedzieć o promocji do sklepów *mohito* , do wydrukowania jest kupon z strony -> www.facebook.com/Mohito.Fashion/app_128953167177144

*kupon onowiązuje na wszystko* !
ead4b647.jpgi kolejny rabat jest w sklepie *etorebka*


sm33g.jpgkod zniżkowy to *0d413a13*

Buziaki :) a ja jak tylko wrócę w niedzielę na stancje przygotuje dla Was filmik lub wpis o pielęgnacji twarzy :)

a na deser dam Wam zdjęcie fryzury jaką zrobiła mi moja koleżanka :)


ed6054f47c2611e2999e22000a1f8afc_7.jpgmam jeszcze zdjęcie z makijażem ale to może następnym razem Was wstawie jak będziecie chciały :)
  • awatar Majorkaa: Bardzo ciekawe upięcie:) I tyle się dzieje na Twojej głowie. Super sprawa! :)
  • awatar Gosik_1004: @nataliajk: to pewnie ja :) i tak mam granatowy płaszczyk :) mogłaś podejść do mnie ! ja nie gryzę, a byłoby mi bardzo miło ! :)
  • awatar LuuLuu13: Oj kusisz tymi promocjami, kuponami!:P Cieszę się,że masz już ten zabieg za sobą i dochodzisz do siebie. Widzę, że odżyłaś:) Fryzurka świetna!
Pokaż wszystkie (12) ›
 

gosik1004
 
Wpis tylko dla znajomych
Gosik_1004:

Wpis tylko dla znajomych